🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  • Ve dnech 30. – 31. 5. se žákovské družstvo MSK zúčastnilo 4. ročníku Vyzývacího poháru (Kroučová, Žatec)
    Hlavně ve sprintu se závodníkům MSK dařilo: (v silných a velmi početně obsazených kategoriích)
    D12 1. Lucie Hájková (počet startujících 74)
    D14 1. Lenka Poláková (počet startujících 74)
    H14 2. Jiří Kostka 5. Martin Kovařík (počet startujících 65)
    H12 10. Marek Bialožyt (počet startujících 84)
    Ve štafetách:
    D14 5. a 4. (Mrózek, Hájková, Poláková)
    H14 9. a 6. (Haltof, Kostka, Kovařík)
    D12 18. a 14. (Haltofová, Švidrnochová, Kovalčíková)
    H12 15. a 25. (Kovařík, Mrózek, Bialožyt)

    Celkové pořadí:
    (v závorce počet závodníků reprezentující oblast-může se nepatrně lišit)
    1. Východočeská oblast 1079 (36)
    2. Středočeská oblast 587 (45)
    3. Západočeská oblast 558 (45)
    4. Pražská oblast 547 (51)
    5. Moravskoslezský kraj 254 (14)
    6. Oblast Vysočina 228 (24)
    7. Ještědská oblast 225 (32)
    8. Jihomoravská oblast 224 (10)
    9. Hanácká oblast 186 (24)
    10. Jihočeská oblast 0 (9)

    Informace k bodování (od pořadatelů):
    Účast: Počet přihlášených štafet ani jednotlivců není omezen!!

    Způsob bodování:
    Závod štafet: Boduje se prvních 10 míst v každé kategorii boduje systémem 75 – 62 – 50 – 40 – 31 – 23 – 16 – 12 – 7 – 3; do bodového součtu oblasti se hodnotí se 2 nejlepší štafety oblasti v kategorii (další případně bodující štafety body „blokují“).
    Závod jednotlivců: Boduje se prvních 25 míst v každé kategorii boduje systémem 35 – 30 – 27 – 25 – 23 – 21 – 19 – 18 – 17 – … – 1 bod; do bodového součtu oblasti se hodnotí se 5 nejlepších závodníků oblasti v kategorii (další případně bodující závodníci body „blokují“).
    Získané body ze všech tří závodů se sčítají, vítězem se stává oblast s nejvyšším bodovým součtem.
    Do celkového výsledku Vyzývacího poháru se budou počítat jen ti, kteří budou přihlášení na všechny závody za oblast.

  • zkouska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Leden 2018
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
1.1.2018 2.1.2018 3.1.2018 4.1.2018 5.1.2018 6.1.2018 7.1.2018
8.1.2018 9.1.2018 10.1.2018 11.1.2018 12.1.2018 13.1.2018 14.1.2018
15.1.2018 16.1.2018 17.1.2018 18.1.2018 19.1.2018 20.1.2018 21.1.2018
22.1.2018 23.1.2018 24.1.2018 25.1.2018 26.1.2018 27.1.2018 28.1.2018
29.1.2018 30.1.2018 31.1.2018 1.2.2018 2.2.2018 3.2.2018 4.2.2018