TK MAĎARSKO

Budapešť, Csakvár

O prvním listopadovém víkendu jsme se vydali nejprve do Budapeště, kde jsme absolvovali velmi kopcovitý middle na sprintové mapě kolem Citadely, poté jsme vyrazili ještě do historických a významných prostorů Budapeště zařazené na seznam UNESCO, tzv. Rybařské bašty, odkud je navíc výhled na celé město. Mladí závodníci dosáhli pěkných výsledků a obsadili přední místa, i když kategorie byly méně obsazeny, tak určitě je jejich umístění potěšilo.

D12 – Štětínská Tereza     1., Byrtusová K. (neorazila sběrku)

D14 – Matoušková Jana  1., Pavlová E. 2., Zahradníková K. 3., Čudková K. 4.

D18 – Poláková L. 1., Bernatíková H. 3.

H12 – Krupa J. 1.

H14 – Byrtus J. 3.

H16 – Kovařík T. 1., Mrózek P. 3., Krupa Jak. 4.

H18 – Matuš V. 1., Kovařík M. 2.

Večer jsme odjeli na ubytování do Tatabánye. V sobotu a v neděli nás čekaly závody, přesně 67 Autumn Spartacus cup (2 etapy a obě klasiky), kolem Csakváru. V sobotu v podvečer jsme navštívili termály Agárd.

Na těchto závodech už byla konkurence úplně o něčem jiném a všechny kategorie byly početně obsazeny, ale cílem bylo hlavně poznat a vyzkoušet nový terén. Velice dobře zvládli oba závody naši nejmladší závodníci v kat. 12, kde jak v dívkách Tereza Štětínská, tak v klucích Honza Krupa, oba své kategorie vyhráli!!Na stupně se probojovali ještě v D14 Jana Matoušková a v H18 Vítek Matuš obsadili 3.místo. Pěkného umístění dosáhl ještě v H14 Jakub Byrtus byl 5. Akce se vydařila a věřím, že dala zase chuť účastníkům do dalšího tréninkového období.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.